راهنمای خرید

مرکز فروش صندلی اپن در تهران

مجتمع صنایع چوب و فلز سهیل سازنده و فروشنده انواع صندلی اپن چوبی و فلزی و پلاستیکی در سایز های استاندارد ۶۵ و ۷۵ سانتی متری از سطح زمین ….
برای تماشای انواع صندلی اپن به لینک زبر مراجعه بفرمایید .

مرکز فروش صندلی اپن در تهران

برای دریافت مشاوره رایگان خرید صندلی اپن همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید

ارسال پیام در واتس اپ

تلفن : ۶۶۷۶۵۶۳۷

 

سوالات رایج جهت خرید صندلی اپن

۱-اصلی ترین سوال در مورد صندلی اپن محل استفاده و ارتفاع آن است :

محل استفاده ممکن است میز جزیره ، کانتر اپن ، میز ناهارخوری ، کانتر فروش ، کانتر منشی ، میز بار و … باشد که با توجه به محل استفاده می توان از صندلی اپن های چوبی و پلاستیکی با توجه به دکوراسیون محل استفاده انتخاب گردد .

ارتفاع بسته به میز بار و کانتر منشی و فروش بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ سانتی متر است که صندلی هایی با ارتفاع ۷۵ سانتی متر به بالا پیشنهاد می گردد . ارتفاع میز کانتر  و جزیره بین ۸۰ تا ۹۰ سانتی متر است که برروی آنها صندلی به ارتفاع ۶۵ تا ۷۵ سانتی متر معرفی می گردد . در موری میزهای ناهارخوری و میزهای با ارتفاع پایین تر از سطح کابینت ۹۰ سانتی متر از صندلی هایی به ارتفاع ۴۵ تا ۵۵ سانتی متر پیشنهاد می گردد .

 

۲- دومین سوال در مورد کاربرد صندلی اپن در مکان های عمومی یا شخصی است :

برای مکان های عمومی و پر رفت و آمد از صندلی های اپن پلاستیکی با پایه ها چوبی استفاده می شود که در صورت استفاده زیاد آسیب کمتری ببیند ولی در مکان های شخصی و خانه از صندلی های چوبی با ظرافت و زیبایی بالاتر استفاده می شود .

همچنین اپن های چوبی بدلیل داشتن مدل های متنوع از نظر نشیمنگاه و پشتی از طرح ها و پارچه های مختلف ، بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد .

 

 

انواع صندلی اپن موجود در فروشگاه سهیل

خرید صندلی اپن فیلون
صندلی اپن فیلون : این صندلی از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده ، فوم نشیمن آن بصورت مربع است که از فوم سرد ۲۰ کیلویی جهت سطح مقطع نشیمن استفاده شده است . پشتی این صندلی از جنس چوب راش و دارای ارتفاع ۳۷ سانتی متری است ، ارتفاع نشیمن از سطح زمین ۶۵ سانتی متر و امکان ساخت با ۹ رنگ چوب و بیشمار رنگ پارچه را دارد .

قیمت صندلی اپن فیلون حدود ۵۰۰ هزارتومان است . تحویل کالا حدودا ۱۰ روزه برای سفارش شما جهت رنگ چوب و پارچه ارئه می شود .

خرید صندلی اپن فیلون

 

خرید صندلی اپن دنا
صندلی اپن دنا : این صندلی از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده ، سطح مقطع نشیمن آن تقریبا گرد است که با قطر ۳۸ سانتی متری با فوم سرد ۲۰ کیلویی ارائه می شود . همچنین ارتفاع از سطح زمین این صندلی ۶۵ سانتی متر و ارتفاع پشتی این محصول ۲۶ سانتی متر است . امکان ۹ رنگ چوب و بی شمار رنگ پارچه طبق کالیته رنگ ارائه شده در سایت برای این محصول محیا است . صندلی اپن دنا دارای مکانیزم گردان است که باعث راحتی چرخش صندلی شده است .

حدود قیمت صندلی دنا ۹۰۰ هزار تومان است . تحویل کالا حدودا ۱۰ روزه برای سفارش شما جهت رنگ چوب و پارچه ارئه می شود .

خرید صندلی اپن دنا

 

خرید صندلی اپن نگین
صندلی اپن نگین : این صندلی از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده ، فوم سرد ۲۰ کیلویی در نشیمن مربع با سطح مقطع ۴۰ سانتی متر در ارتفاع پشتی ۳۲ سانتی متر در دو ارتفاع ۶۵ و ۷۵ سانتی متر ارائه می شود . امکان ۹ رنگ چوب و بی شمار رنگ پارچه طبق کالیته رنگ ارائه شده در سایت برای این محصول محیا است .

حدود قیمت صندلی نگین ۷۰۰ هزار تومان است . تحویل این کالا نهایتا ۱۴ روز پس از سفارش ( طبق درخواست مشتری ، رنگ چوب و پارچه )

خرید صندلی اپن نگین

 

خرید صندلی اپن لهستانی
صندلی اپن لهستانی : این صندلی اپن از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده ، نشیمنی با سطح مقطع دایره ای شکل به قطر ۴۵ سانتی متر که از فوم سرد ۲۰ کیلویی برای نشیمنی راحت استفاده شده است و دارای مکانیزم گردان راحت است . این صندلی در دو ارتفاع ۶۵ و ۷۵ سانتی متر با ۹ رنگ چوب و بیشمار رنگ پارچه طبق کالیته ارائه می شود . صندلی اپن لهستانی پرفروش ترین صندلی اپن در سایت های اینترنتی ایران است .

حدود قیمت صندل لهستانی ۷۰۰ هزار تومان است . تحویل کالا حدودا ۱۰ روزه برای سفارش شما جهت رنگ چوب و پارچه ارئه می شود .

خرید صندلی اپن گردان لهستانی

 

خرید صندلی اپن گلدوزی
صندلی اپن گلدوزی : این صندلی اپن از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده و نشیمن ۲۰ کیلویی با سطح مقطع مربعی ۴۰ سانتی متری با پشتی ۳۷ سانتی متری با ارتفاع ۶۵ سانتی متری از سطح زمین با ۹ رنگ چوب و بیشمار رنگ پارچه طبق کالیته های موجود در سایت ارائه می شود .

حدود قیمتی این اپن ۷۰۰ هزار تومان است که نهایتا زمان تحویل ۱۰ روزه دارد به جهت رنگ های مورد انتخاب شما

خرید صندلی اپن گلدوزی

 

خرید صندلی اپن شبکه ای
صندلی اپن شبکه ای : اپن شبکه ای از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده و نشیمن مربع ۴۰ سانتی متری با فوم ۲۰ کیلویی با ارتفاع تکیه گاه ۳۳ سانتی متری دو ۹ رنگ چوب و بیشمار رنگ پارچه در ارتفاع استاندارد ۶۵ سانتی متری از سطح زمین قابل ارائه است .

حدود قیمت اپن شبکه ای ۴۰۰ هزار تومان است که نهایتا طی زمان تحویل ۱۰ روزه به جهت رنگ های مورد انتخاب شما ارائه می شود .

خرید صندلی اپن شبکه ای

 

 

خرید صندلی اپن پشت تخت
صندلی اپن پشت تخت : این صندلی از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده است . در ارتفاع ۶۵ سانتی متری از سطح زمین با سطح مقطع ۴۰ سانتی متری مربع شکل با فوم ۲۰ کیلویی سرد با تکیه گاه ۳۵ سانتی متری نشیمن راحتی را در اختیار شما قرار می دهد .

حدود قیمت اپن پشت تخت ۸۰۰ هزار تومان با ۹ رنگ چوب و بیشمار رنگ پارچه طی زمان ۱۰ روز ساخته و ارائه می شود .

خرید صندلی اپن پشت تخت

 

 

خرید صندلی اپن پشت پارچه
صندلی اپن پشت پارچه : این صندلی از چوب سوپر راش گرجستان ساخته شده است . ارتفاع ۶۵ سانتی متری از سطح زمین دارد . نشیمن مربع شکل با ضلع ۴۰ سانتی متری و همچنین تشکیل شده از فوم سرده ۲۰ کیلویی که نشیمن راحتی را با پشتی ۳۲ سامتی متری برای شما فراهم می کند .

حدود قیمت این صندلی ۵۰۰ هزار تومان است که با ۹ رنگ چوب و بی شمار رنگ پارچه با توجه به سفارش شما طی زمان ۱۰ روزه تحویل می گردد .

خرید صندلی اپن پشت پارچه

 

خرید صندلی اپن  صدفی
صندلی اپن صدفی : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس است . مقاوم در برابر شرایط هوایی و امکان استفاده در خارچ از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۵ سانتی متری و سطح مقطع مربعی شکل ۴۴ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۷ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن صدفی

 

خرید صندلی اپن لاله
صندلی اپن لاله : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس است . مقاوم در برابر شرایط هوایی و امکان استفاده در خارچ از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۵ سانتی متری و سطح مقطع مربع و دایره شکل ۴۳ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۴۰ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن لاله

 

خرید صندلی اپن صدفی چرمی
صندلی اپن صدفی چرمی : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، همچنین لایه ای از چرم برای سطح نشیمنگاه و تکیه گاه جهت راحتی بیشتر استفاده شده است . مقاوم در برابر شرایط هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۵ سانتی متری و سطح مقطع مربع و دایره شکل ۴۴ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۷ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن صدفی چرمی

 

خرید صندلی اپن ماهان

صندلی اپن ماهان سهیل : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، همچنین لایه ای از چرم برای سطح نشیمنگاه استفاده شده است . مقاوم در برابر شرایط هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۷۰ سانتی متری و سطح مقطع مربع  شکل ۴۶ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۴۲ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن ماهان سهیل

 

 

 

 

خرید صندلی اپن درسا
صندلی اپن درسا : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ،مقاوم در برابر شرایط هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۸ سانتی متری و سطح مقطع مربع  شکل ۵۶ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۵ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن درسا

 

 

 

 

خرید صندلی اپن السا

صندلی اپن السا : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، پشتی ارتجاعی قدرتمند و نشکن ، مقاوم در برابر شرایط  آب و هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۸ سانتی متری و سطح مقطع مربع شکل ۵۶ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۵ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن السا

 

 

 

خرید صندلی اپن صدفی جدید

صندلی اپن صدفی جدید : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، پشتی ارتجاعی قدرتمند و نشکن ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۸ سانتی متری و سطح مقطع مربع شکل ۶۰ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۴۲ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن صدفی جدید

 

 

 

خرید صندلی اپن کندو

صندلی اپن کندو پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، پشتی ارتجاعی قدرتمند و نشکن ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۸ سانتی متری و سطح مقطع مربع شکل ۴۴ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۸ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن کندو

 

خرید صندلی اپن مرجان چرمی

صندلی اپن مرجان چرمی : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، پشتی ارتجاعی قدرتمند و نشکن ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۷۰ سانتی متری و سطح مقطع مربع شکل ۵۰ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۵ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن مرجان چرمی

 

خرید صندلی اپن دیاموند
صندلی اپن دیاموند : پایه های این صندلی از چوب راش به همراه اسکلت فلزی و جنس بدنه صندلی از فایبرگلاس ، پشتی ارتجاعی قدرتمند و نشکن ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و امکان استفاده در خارج از فضای بسته محبوبیت استفاده از این مدل را افزایش داده است .

ارتفاع از سطح زمین ۶۸ سانتی متری و سطح مقطع مربع شکل ۴۴ سانتی متری و ارتفاع تکیه گاه ۳۹ سانتی متری با تنوع رنگی بالا ارائه می شود.

خرید صندلی اپن دیاموند

 

 

 

 

 

گارانتی صندلی اپن

صندلی اپن های صنایع چوب و فلز سهیل همگی دارای  دو سال گارانتی بوده و به غیر از پارگی پارچه کلیه اتفاقات پیش آمده شامل ۲ سال گارانتی است . ( شکستگی ، شل شدن پایه و بدنه و تغییرات ظاهری شامل گارانتی هستند )

همچنین دارای ارسال رایگان در محدوده تهران و در صورت مجموع خرید یک میلیون تومان به بالا است .

جهت مشاهده تمامی صندلی اپن به لینک زیر مراجعه فرمائيد .

مرکز فروش صندلی اپن در تهران

 

 

کلیپ صندلی های اپن

ارائه شده در مجموعه سهیل جهت درک بهتر از خرید صندلی اپن ، جهت حجم کمتر بصورت چند تکه آپلود شده است .

دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت اول (مدلهای گلدوزی، پشت پارچه و نگین)

 
دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت دوم (مدلهای دنا، پشت تخت و فیلون)

 
دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت سوم (مدلهای کندو، لاله و صدفی ساده)

 
دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت چهارم (مدلهای السا، دیاموند و مرجان چرمی)

 
دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت پنجم (مدلهای صدفی چرمی، ماهان)

 
دنیای صندلی های اپن سهیل – قسمت ششم (مدلهای صدفی جدید، درسا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *