دکوراسیون

8 گزینه فوق العاده برای اینکه چه چیزی جلوی مبل خود قرار دهید

8 گزینه فوق العاده برای اینکه چه چیزی جلوی مبل خود قرار دهید

یه مبل احتمالا بزرگترین قطعه از دکوراسیون یه خونه باشه، اما با اینکه بزرگ هست به تنهایی زیبا بنظر نمیرسه، بعلاوه وقتی رو مبل مینشینید، دنبال یه جایی میگردی که نوشیدنی یا مجله ها رو بذاری، همه اینا رو گفتم که بگم به جلومبلی احتیاج داری.

درسته، یک جلو مبلی خوب غیر از کاربردی بودنش میتونه یه فضای زیبا به دکوراسیونتون ببخشه

 

میز های جلومبلی

البته این اولین انتخاب همه است. میزهای پذیرایی در انواع اندازه ها و ارتفاع ها و روکش های فلزی، شیشه ای، رنگ شده یا چوب طبیعی موجود است. یک میز جلومبلی سنتی می‌تواند رویه شیشه‌ای داشته باشد، چوب جامد باشد یا از فلز ساخته شود یا با براقیت بالا به عنوان مرکز توجه در اتاق پذیرایی بدرخشد.

 

میز جلومبلی خوری باید متناسب با اندازه اتاق و مبل راحتی که در مقابل آن قرار دارد انتخاب شود. یک اتاق بزرگ مربعی با یک میز جلو مبلی کوچک و ظریف بیضی شکل، عجیب به نظر می‌رسد، درست مانند یک اتاق کوچک با یک میز پذیرایی مربعی بزرگ، سنگین و تیره.

 

قبل از خرید یک میز پذیرایی، یک کاغذ روزنامه یا قهوه ای بزرگ ( منظورم وسایل مورد نیاز دم دستتون هست ) را روی زمین جلوی مبل قرار دهید تا به تعیین اندازه و شکل مناسب کمک کند. می توانید کاغذ را کم کنید یا به آن اضافه کنید تا به نسبت مناسب بقیه مبلمان و اتاق برسید.

هنگام خرید میز جلومبلی، اندازه های مبل را علاوه بر پلان طبقه اتاق با خود ببرید و اندازه هایی که تعیین کرده اید بهترین خواهند بود. ممکن است در یافتن اندازه مناسب مشکل داشته باشید، اما این کمک خواهد کرد.

 

ادامه به زودی ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *