دکوراسیون

میز جلو مبلی چوبی گردویی در دکوراسیون رنگ چوب

میز جلو مبلی چوبی گردویی‌ رنگ به دلیل ظاهر گرم و طبیعی خود، می‌تواند به عنوان یک انتخاب عالی برای دکوراسیون چوبی انتخاب شود.

در ادامه به برخی از راه‌های ست کردن این میز جلو مبلی چوبی در دکوراسیون قهوه ای اشاره خواهیم کرد:

۱. ترکیب با مبلمان چوبی
یکی از روش‌های ست کردن میز جلو مبلی چوبی گردویی‌رنگ در دکوراسیون چوبی، استفاده از مبلمان چوبی با رنگ‌های مشابه است. شما می‌توانید از صندلی‌های چوبی با رنگ قهوه‌ای، سفید یا مشکی استفاده کنید تا با میز جلو مبلی چوبی گردویی‌رنگ به خوبی ست شوند
۲. استفاده از پارچه‌های طبیعی
استفاده از پارچه‌های طبیعی و بافت‌های چوبی، می‌تواند به شما کمک کند تا در دکوراسیون چوبی‌تان حس طبیعی و گرمای چوب را به ارمغان بیاورید. شما می‌توانید از پارچه‌های طبیعی مانند پنبه، گندم، جوت و … استفاده کنید و با آن‌ها پتو، رومیزی و کوسن بسازید.

۳. تزیین با گیاهان داخلی
تزیین دکوراسیون چوبی‌تان با گیاهان داخلی، می‌تواند به شما کمک کند تا به ترکیبی زیبا و طبیعی از چوب، پارچه‌های طبیعی و گیاهان دست یابید. شما می‌توانید از گیاهانی مانند فیکوس، پاتوس، خزه و گیاهان برگ‌دار استفاده کنید.

 

رنگ گردویی

به یک سرخ طبیعی و طوسی مایل به قهوه‌ای گفته می‌شود که در ظاهر شبیه به رنگ پوست گردو است. این رنگ در طیف رنگی RGB با مقادیر (139، 115، 85) و در طیف رنگی CMYK با مقادیر (0، 17، 39، 45) نمایش داده می‌شود.

رنگ فندوقی تیره

به یک قهوه‌ای تیره با رنگ بنفش گفته می‌شود که در طیف رنگی RGB با مقادیر (128، 0، 32) و در طیف رنگی CMYK با مقادیر (0، 100، 75، 50) نمایش داده می‌شود.

رنگ فندوقی روشن

به یک قهوه‌ای روشن با رنگ بنفش گفته می‌شود که در طیف رنگی RGB با مقادیر (205، 133، 63) و در طیف رنگی CMYK با مقادیر (0، 35، 69، 20) نمایش داده می‌شود.

 

رنگ چوب در دکوراسیون منزل بستگی به سلیقه و سبک دکوراسیون شما دارد. در عین حال، معمولاً چوب با رنگ های طبیعی مانند قهوه ای، کرم، سفید، سیاه و نارنجی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه، برخی ایده هایی برای استفاده از رنگ چوب در دکوراسیون منزل آورده شده است:

  1. رنگ چوب قهوه ای یا بلوط: برای ایجاد یک حالت طبیعی و گرم در منزل، از رنگ چوب قهوه ای یا بلوط استفاده کنید. این رنگ ها به خوبی با رنگ های نقره ای، سفید و خاکستری ترکیب می شوند.
  2. رنگ چوب سفید: اگر می خواهید یک دکوراسیون منزل سبک و مینیمالیستی داشته باشید، از رنگ چوب سفید استفاده کنید. این رنگ به خوبی با رنگ های تیره مانند مشکی و نقره ای ترکیب می شود.
  3. رنگ چوب سیاه: اگر می خواهید یک دکوراسیون منزل با شکوه داشته باشید، از رنگ چوب سیاه استفاده کنید. این رنگ با رنگ های تابستانی و روشن مانند زرد، نارنجی و قرمز زیبا ترکیب می شود.
  4. رنگ چوب نارنجی: اگر می خواهید یک دکوراسیون منزل شاداب و پرانرژی داشته باشید، از رنگ چوب نارنجی استفاده کنید. این رنگ به خوبی با رنگ های سبز و آبی ترکیب می شود.
    5. رنگ چوب خاکستری: اگر می خواهید یک دکوراسیون منزل مدرن داشته باشید، از رنگ چوب خاکستری استفاده کنید. این رنگ با رنگ های آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *