دکوراسیون

میز تلویزیون را کجای خانه قراردهیم؟(5 نکته برای قرار دادن میز TV تهران در خانه)+ ویدیو وعکس

مرکز فروش میز tv تهران – راهنمای دکوراسیون میز تلویزیون

میز تلویزیون را کجای خانه قراردهیم؟ این شاید سوال خیلی از ماها باشد زیرا برای بسیاری از ما، فراموش کردن تماشای روزانه تلویزیون دشوار است، بنابراین همواره سعی می کنیم که تلویزیون خود را به بهترین شکل ممکن در دکوراسیون خود ادغام کنیم. احتمالاً حتی می توان گفت که برای بسیاری از مردم، TV یک نقطه کانونی در خانه است. اما یافتن مکانی برای قرار دادن تلویزیون در اتاق نشیمن و سایر اتاق های خانه بدون اینکه چیدمان مبلمان و دکوراسیون شما به خطر بیفتد می تواند یک چالش باشد. ( مرکز تولید و فروش میز TV تهران )

در حالت ایده‌آل، باید تلویزیون خود را دور از مکان‌های پرترافیک و در زاویه‌ای قرار دهید که نور خورشید بر روی صفحه نمایش شما تابش خیره کننده ایجاد نکند. قبل از جستجوی ناودانی و سوراخکاری در دیوار، محل قرارگیری را آزمایش کنید و به نکات مفید در مورد قراردادن تلویزیون در قسمت زیر توجه فرمایید. بهترین جای تلویزیون در دکوراسیون داخلی خانه به‌صورتی است که مبل‌ها بتوانند در اطراف میز تی وی قرار گیرند و هر فردی با نشستن در هر قسمت از اتاق نشیمن، امکان تماشای تلویزیون را داشته باشد. هیچ مبل و صندلی نباید پشت به تلویزیون قرار گیرد؛ زیرا این کار، یک نقص بزرگ در چیدمان دکوراسیون داخلی خانه شما به وجود خواهد آورد. پس تمام تلاش خود را بکنید که دید مناسب را برای همه مبل‌های اتاق خود محیا کنید.

 • یک منبع برق پیدا کنید( پریز برق نزدیک به میز TV باشد)

نزدیک ترین منبع برق را به جایی که می خواهید تلویزیون خود را قرار دهید پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که منبع تغذیه کافی برای کنترل هر وسیله اضافی مانند پخش کننده های بلوری و سیستم های صوتی وجود دارد. همچنین محل قرارگیری پنجره ها و میزان تابش نور صفحه را در نظر بگیرید. یکی از پراهمیت‌ترین نکته‌ها برای قرار دادن میز تلویزیون در فضای خانه این است که به‌هیچ‌عنوان میز تلویزیون را مقابل پنجره و پشت به پنجره قرار ندهید؛ به این دلیل که نور تابیده‌شده از پشت پنجره، سایه‌ای بر روی صفحه نمایشگر شما ایجاد می‌کند که سبب تاری دید و اذیت شدن چشمان شما خواهد شد و دید مناسب را از شما سلب خواهد کرد.

 • فاصله گذاری

اول از همه، همیشه بهتر است تلویزیون را در سطح چشم قرار دهید. این بهترین کار برای این است که وقتی نشسته اید، با نگاه کردن به بالا یا پایین برای دیدن صفحه، به گردن یا چشمان خود فشار نیاورید. معمولاً فاصله حدود 4 فوتی از زمین خوب است. سپس عرض مورب صفحه را در سه ضرب کنید تا بهترین فاصله دید مشخص شود. (همیشه نمی توانید این کار را انجام دهید، اما مکان خوبی برای شروع است.)

 

میز تلویزیون را کجای خانه قراردهیم؟ ( میز تی وی تهران )( میز tv تهران ) 5 نکته برای قرار دادن میز تلویزیون در خانه + ویدیو وعکس

فاصله استاندارد میز تلویزیون تا نشیمن

 • یک نقطه کانونی را انتخاب کنید

اگر تلویزیون شما نقطه کانونی شماست، آن را در مرکز قسمت اتاق نیشمن قرار دهید. اگر نقطه کانونی دیگری مانند یک شومینه یا یک پنجره زیبا دارید، به فکر قرار دادن آن بر روی دیوار مجاور نقطه کانونی منزل باشید تا همچنان بتوان به راحتی آن را مشاهده کرد. اگر در خانه شومینه ای وجود دارد، بهتر است برای جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن، میز tv تهران هم‌ردیف شومینه قرار گیرد. تلویزیون یکی از عواملی است که در دکوراسیون داخلی خانه تأثیرگذار است. حالا اگر تلویزیون در کنار شومینه که خود یکی از عوامل مهم دکوراسیون داخلی است قرار بگیرد، میزان زیبایی و جذابیت محیط بیشتر می شود و در کنار هم بودن این دو، سبب ایجاد فضایی خلاقانه می‌شود.

soheil tvtable article 4

 • عجیب اما واقعی: تلویزیون خود را مخفی کنید!

اگر نمی‌خواهید میز tv تهران شما یک نقطه کانونی باشد، یا می‌خواهید بتوانید آن را در یک لحظه پنهان کنید، آن را در کابینت یا کابینت با درهایی قرار دهید که می‌توانند بسته شوند. اطمینان حاصل کنید که سوراخ هایی در پشت وجود دارد (یا خودتان تعدادی را سوراخ کنید) تا همه سیم ها از آن عبور کنند. همچنین، اگر بچه‌هایی دارید که از آن استفاده می‌کنند، مطمئن شوید که کابینت به راحتی باز و بسته نمی‌شود. به علت کوچک بودن فضای خانه‌های امروزی، گاهی اوقات جایی برای میز تلویزیون پیدا نمی‌شود؛ برای این مشکل هم راه‌حلی وجود دارد که البته در چیدمان ایرانی ما چندان مرسوم نیست. راه‌کار این است که به‌جای قرار دادن قفسه‌های دکوری و به‌اصطلاح بوفه برای نمایش ظرف و ظروف، کتابخانه‌ای مدرن و زیبا در فضا قرار گیرد. به گونه‌ای که این کتابخانه دارای درب کشویی باشد که قابلیت پنهان کردن تلویزیون درون خود را داشته باشد. این کار سبب می‌شود تلویزیون همیشه جلو چشم نباشد و افراد برای سرگرمی بیشتر به سمت کتاب تمایل پیدا کنند تا برنامه‌های تکراری تلویزیون، ضمن اینکه هم فضا زیبا می شود و هم جای تلویزیون در خانه های کوچک پیدا می شود.

 • soheil tvtable article 5
 • تلویزیون را با دکوراسیون خود ادغام کنید(ترکیب میز تلویزیون با دکور در دکوراسیون داخلی)

تلویزیون خود را با قرار دادن آن بر روی یک واحد مانند قفسه کتاب و احاطه آن با کتاب، اشیا و عکس در دکوراسیون خود بگنجانید. برای ادغام آن، آن را با یک دیوار گالری عکاسی یا هنری در قاب های سیاه احاطه کنید.

 

 

میز تلویزیون خود را چگونه تزیین کنیم؟ (7 نکته برای تزیین میز تلویزیون)+ فیلم و عکس

برای اکثر خانم ها اینکه چگونه میز تلویزیون خود را تزیین کنیم شاید مهم تر از جواب دادن به این سوال باشد که تی وی را روی میز تی وی قرار دهیم یا بالای آن. درواقع ما می توانیم فضای سرگرمی خود را فقط با افزودن دکوری به میز تلویزیون که با زیبایی و دکوراسیون کلی اتاق هماهنگ است، ارتقا دهیم.

 1. بازی با اشکال و مجسمه ها
 2. میز تلویزیون را تمیز و خنثی نگه دارید
 3. میز تلویزیون خود را با دکوراسیون خود مطابقت دهید (ست میز تلویزیون و جلومبلی ، ست میزتلویزیون و آینه کنسول)
 4. آن را مدرن کنید
 5. سه تا چهار شی تزئینی را انتخاب کنید
 6. از زیبایی گیاهان برای دکور میز تلویزیون استفاده کنید
 7. قفسه های کتاب جانبی را اضافه کنید

Soheil tvtable position showroom p1قراردادن میز تلویزیون در یک پذیرایی مستطیل، به گونه‌ای که همه بتوانند به راحتی آن را مشاهده کنند، حائز اهمیت است. طراحان داخلی معمولاً توصیه می‌کنند که تلویزیون در نقطه‌ای قرار گیرد که نه تنها از جهت زاویه دید بهینه باشد، بلکه نور وارد کننده به صفحه نیز حداقل شود. همچنین، توجه به اینکه چگونه تلویزیون با دیگر عناصر دکوراتیو پذیرایی، مانند مبلمان، روشنایی، و هنر، ترکیب می‌شود، می‌تواند به خلق یک فضای هماهنگ و دعوت‌کننده کمک کند. با در نظر گرفتن فاکتورهایی چون ترتیب مبلمان و انتخاب رنگ‌ها، می‌توان تلویزیون را به یک عنصر هماهنگ و جذاب در پذیرایی تبدیل کرد. برای این مسئله روی وب سایت سهیل میتوانیم شما را به صفحه دسته بندی میز تلویزیون سهیل ارجاع بدیم تا با دیدن انواع میز تلویزیون و رنگ های متنوع نظرتون برای دکور بهتر یک پذیرایی مستطیل شکل صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *